logo    MOKA CAFFE  specialista na italskou kávu  Kvalitní italská káva nejen do Vaší kanceláře 

KONTAKTY

Moka Caffe s.r.o.
Vranovská 45/1
614 00 Brno
tel: +420 513 034 313
info@mokacaffe.cz
IĆ: 29257565
DIČ: CZ29257565

NOVINKY

arr3Rozšiřujeme produkty zrnkové kávy o značku PAVANOd 1.2.2013 jsme pro Vás rozšířili sortiment  o značku PAVAN a to konkrétně o směsi Super Bar a... arr3Rozšiřujeme produkty značky HausbrandtOd 1.2.2013 jsme rozšířili sortiment značky Hausbrandt o zrnkovou kávu v balení 500g....

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 45% Strašně moc Strašně moc 33% Nemnoho Nemnoho 10% Vůbec Vůbec 12%

KANCELÁŘE
VŠE PRO KANCELÁŘE

Rádi bychom Vám nabídli do Vašich kanceláří kávu té nejlepší kvality. Kvalitní kávu nemusíte vychutnávat jen v prvotřídních kavárnách, ale můžete si jí užívat i v průběhu dne při chvilce oddechu od práce. Chceme Vám poskytnout stejný servis, který využívají gastronomické provozy.

Pro naše klienty provádíme kompletní servis nejen zařízení pro přípravu kávy, ale i dodávky porcelánových servisů nezbytných pro přípravu a podávání kvalitní kávy. Součástí spolupráce je i zaškolení v přípravách nejrůznějších druhů kávy. Veškeré služby spojené s dodávkou kávy jsou pro naše klienty vždy zdarma.

Pro kanceláře, které momentálně nevlastní technologie (kávovar) rádi doporučíme přístroje ideální pro velikost provozu kanceláře. Technologie prodáváme, pronajímáme, ale také bezplatně zapůjčujeme.

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto své klienty odměňujeme různými dárky nebo pro ně připravujeme soutěže. Odměnou pro nás je další objednávka. Vyzkoušejte nás. Vše si u nás můžete vyzkoušet zdarma

V případě zájmu nás kontaktujte. Rádi se s Vámi setkáme a vše potřebné osobně dojednáme.