logo    MOKA CAFFE  specialista na italskou kávu  Kvalitní italská káva nejen do Vaší kanceláře 

KONTAKTY

Moka Caffe s.r.o.
Vranovská 45/1
614 00 Brno
tel: +420 513 034 313
info@mokacaffe.cz
IĆ: 29257565
DIČ: CZ29257565

NOVINKY

arr3Rozšiřujeme produkty zrnkové kávy o značku PAVANOd 1.2.2013 jsme pro Vás rozšířili sortiment  o značku PAVAN a to konkrétně o směsi Super Bar a... arr3Rozšiřujeme produkty značky HausbrandtOd 1.2.2013 jsme rozšířili sortiment značky Hausbrandt o zrnkovou kávu v balení 500g....

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 45% Strašně moc Strašně moc 33% Nemnoho Nemnoho 10% Vůbec Vůbec 12%

HO.RE.KA
VŠE PRO HO.RE.KA

Pro klienty z řad gastronomie nabízíme kompletní servis. Dodání technologií pro přípravu kávy, zaškolení personálu a další služby spojené s prodejem kávy koncovému spotřebiteli.

V technologiích jsme pro Vás připravili kvalitní stroje za bezkonkurenční ceny. Naší filozofií je prodej kávy.  Při prodeji technologií nepreferujeme vysoký zisk jako řada našich konkurentů. Prioritou je nabídnout kvalitní kávu za přijatelné ceny.

Z několika výhradními dovozci značek úzce spolupracujeme a nabízíme veškerou možnou podporu včetně reklamních předmětů nebo vybavení provozoven atd.

U ostatních značek nabízíme prvotřídní servis a cenu, v některých případech i kompletní reklamní podporu. Snažíme se i zde nabídnout něco více než "oficiální" distributoři, kteří mnohokráte nesplňují očekávání svých klientů a cenu kávy neúměrně nadsazují.

Samozřejmostí je profesionální zaškolení personálu v některých případech i možnost provést kurzy pro personál. Spolupracujeme  s několika školícími středisky.

Veškeré nabídky pro Vás připravujeme individuálně a osobně dle Vašich potřeb. Proto neváhejte a kontaktujte nás.